| Producer | Wilo |
| Power capacity, kW | 0,058 |
| Input pipe diameter | G 1" |
| Output pipe diameter | G 1" |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
| Max.temperature, C | 110 |
| Material of flow channel | cast iron |
| Nom.pressure, Mpa | 1 |
| Installed length mm | 180 |
| Serial number of the pump | STRATOS |
| Country of Origin | Germany |
| Producer | Wilo |
| Power capacity, kW | 0,058 |
| Input pipe diameter | G 1" |
| Output pipe diameter | G 1" |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
| Max.temperature, C | 110 |
| Material of flow channel | cast iron |
| Nom.pressure, Mpa | 1 |
| Installed length mm | 180 |
| Serial number of the pump | STRATOS |
| Country of Origin | Germany |