| Producer | Qeehua |
| Pump capacity, m3/h | 60.1 |
| Feed height, m | 28 |
| Power capacity, kW | 7,5 |
| Material | PVDF |
| Input pipe diameter | 80 mm |
| Output pipe diameter | 80 mm |
| Power supply | 3х380 V, 50 Hz |
| Max.flow rate, m3/h | 60.1 |
| Max. head, m | 28 |
| Max.temperature, C | 100 |
| Flow rate, l/min | 1002 |
| Seal | Mechanical Seal SIC/SIC |
| Serial number of the pump | QHB |
| Country of Origin | China |
| PumpType | console |
| Drive Type | electric |
| Installation Type | horizontal |
| Type of configuration | with engine |
| Producer | Qeehua |
| Pump capacity, m3/h | 60.1 |
| Feed height, m | 28 |
| Power capacity, kW | 7,5 |
| Material | PVDF |
| Input pipe diameter | 80 mm |
| Output pipe diameter | 80 mm |
| Power supply | 3х380 V, 50 Hz |
| Max.flow rate, m3/h | 60.1 |
| Max. head, m | 28 |
| Max.temperature, C | 100 |
| Flow rate, l/min | 1002 |
| Seal | Mechanical Seal SIC/SIC |
| Serial number of the pump | QHB |
| Country of Origin | China |
| PumpType | console |
| Drive Type | electric |
| Installation Type | horizontal |
| Type of configuration | with engine |
Download instructions, catalog for Chemically resistant PVDF pump QHB-P-75102VAL-SSH5V38AGABS-3801, PVDF, 7.5kW, 380V, centrifugal self-priming