| Series | QH |
| 0,5m2 x 1 Pcs | |
| Producer | Qeehua |
| Pump capacity, m3/h | 4.2 |
| Feed height, m | 8 |
| Power capacity, kW | 0,18 |
| Material | PVDF |
| Input pipe diameter | 25 mm |
| Output pipe diameter | 25 mm |
| Power supply | 3х380 V, 50 Hz |
| Max.flow rate, m3/h | 4.2 |
| Max. head, m | 8 |
| Flow rate, l/min | 70 |
| Seal | O-Ring - VITON |
| PumpType | with magnetic coupling |
| Drive Type | electric |
| Series | QH |
| 0,5m2 x 1 Pcs | |
| Producer | Qeehua |
| Pump capacity, m3/h | 4.2 |
| Feed height, m | 8 |
| Power capacity, kW | 0,18 |
| Material | PVDF |
| Input pipe diameter | 25 mm |
| Output pipe diameter | 25 mm |
| Power supply | 3х380 V, 50 Hz |
| Max.flow rate, m3/h | 4.2 |
| Max. head, m | 8 |
| Flow rate, l/min | 70 |
| Seal | O-Ring - VITON |
| PumpType | with magnetic coupling |
| Drive Type | electric |
Download instructions, catalog for QH-1004-180-PUVU-OJAZ-S + MD-P-257-SSV-5V38BAY-S precision chemical filter made of PVDF, bag-type filtration, resistant to acids and alkalis