| Серія | QH |
| 0,5m2 x 1 Pcs | |
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
| Діаметр вихідного патрубка | 25 mm |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 8 |
| Продуктивність, л/хв | 70 |
| Ущільнення | O-Ring - VITON |
| Тип насосу | з магнітною муфтою |
| Тип приводу | електричний |
| Серія | QH |
| 0,5m2 x 1 Pcs | |
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 25 mm |
| Діаметр вихідного патрубка | 25 mm |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 8 |
| Продуктивність, л/хв | 70 |
| Ущільнення | O-Ring - VITON |
| Тип насосу | з магнітною муфтою |
| Тип приводу | електричний |
Скачати інструкцію, каталог для Прецизійний хімічний фільтр із PVDF серії QH-1004-180-PUVU-OJAZ-S + MD-P-257-SSV-5V38BAY-S, мішковий тип фільтрації, стійкий до кислот і лугів