| Seria | QH |
| 0,5m2 x 1 Pcs | |
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 25 mm |
| Średnica króćca wylotowego | 25 mm |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 8 |
| Wydajność, l/min | 70 |
| Uszczelnienie | O-Ring - VITON |
| Typ Pompy | Ze sprzęgłem magnetycznym |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Seria | QH |
| 0,5m2 x 1 Pcs | |
| Producent | Qeehua |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 25 mm |
| Średnica króćca wylotowego | 25 mm |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Wydajność (max), m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 8 |
| Wydajność, l/min | 70 |
| Uszczelnienie | O-Ring - VITON |
| Typ Pompy | Ze sprzęgłem magnetycznym |
| Typ napędu | Elektryczny |
Pobierz instrukcje, katalog dla Precyzyjny filtr chemiczny z PVDF serii QH-1004-180-PUVU-OJAZ-S + MD-P-257-SSV-5V38BAY-S, filtr workowy, odporny na kwasy i zasady