| Producent | BTS Engineering |
| Średnica wału | 58 |
| Materiał gumowy | EPDM |
| Materiał części metalowych | 304 |
| Materiał par ciernych | SIC/SIC |
| Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Temperatura pracy | -20°C +180°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-M3N |
| Rodzaj pierścienia stałego | G9 |
| Prędkość | 15 m/s |
| Zastosowanie | Inox (CSF inox), SLW, Sieva, Pumpenbau Schaffhausen AG (SIHI), Simaco, BSHM, MMR, Flowserve (SIHI), Pedrollo, Calpeda, Ebara, LOWARA, ALLWEILER, KSB, Hydro-Vacuum S.A., KM, Pentax, ERDURO |
| Alternatywa | Hermetica М211К, US SEAL VGME-2, Roten 2E, Roten L4B, Vulcan 8.DIN, US SEAL VGME-1, US SEAL VGME-3, LIDERING LS18/ LS19, Hecker HN 430N, Flowserve 38, Flowserve 38D, Flowserve 39, Flowserve CRO, Latty T800, AESSEAL T01D, Vulcan 8, AESSEAL T02, Burgmann M3N, Anga A3, AESSEAL T01, Burgmann M32 |
| Waga Brutto, kg | 0.25 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 10 |
| Producent | BTS Engineering |
| Średnica wału | 58 |
| Materiał gumowy | EPDM |
| Materiał części metalowych | 304 |
| Materiał par ciernych | SIC/SIC |
| Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Temperatura pracy | -20°C +180°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-M3N |
| Rodzaj pierścienia stałego | G9 |
| Prędkość | 15 m/s |
| Zastosowanie | Inox (CSF inox), SLW, Sieva, Pumpenbau Schaffhausen AG (SIHI), Simaco, BSHM, MMR, Flowserve (SIHI), Pedrollo, Calpeda, Ebara, LOWARA, ALLWEILER, KSB, Hydro-Vacuum S.A., KM, Pentax, ERDURO |
| Alternatywa | Hermetica М211К, US SEAL VGME-2, Roten 2E, Roten L4B, Vulcan 8.DIN, US SEAL VGME-1, US SEAL VGME-3, LIDERING LS18/ LS19, Hecker HN 430N, Flowserve 38, Flowserve 38D, Flowserve 39, Flowserve CRO, Latty T800, AESSEAL T01D, Vulcan 8, AESSEAL T02, Burgmann M3N, Anga A3, AESSEAL T01, Burgmann M32 |
| Waga Brutto, kg | 0.25 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 10 |
Pobierz instrukcje, katalog dla Uszczelnienie mechaniczne do pomp R-M3N 58, SIC/SIC, EPDM, 304, G9