| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.96 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Рівень шуму, dB | 65 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | Ex II 2 G c Tx; Ex II 2 D c Tx; Ex I M2 c T (150°C) |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 0.96 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 80 |
| Температура (max), С | 65 |
| Матеріал проточної частини | PP |
| Максимальна в'язкість, сПз | 6 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 8,4 |
| Продуктивність, л/хв | 16 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 1 |
| Модель | DP 02 |
| Діаметр продуктової магістралі | 1/4" |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/4" |
| Матеріал мембрани з боку рідини | EPDM |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 6 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | DP |
| Країна походження | Туреччина |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | аміаку, лаку, бутану, в'язких рідин, золи, олеума, глини, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, фарби, насиченого аміну, шликера, формаліну, сірки, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, фенолу, спирту, систем зворотного осмосу, водню, пероксиду, ефірів, етилену, фосфорної кислоти, фосфатів |
| Аналог | Milwaukee, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, DOSITEC, Astralpool, AlphaDynamic Ruby, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, AGRAL DDE-600, Debem BOXER, DELLMECO DM, DUOTEK FOOD, DEPA РМ (Р), DELLMECO DMCX, YAMADA NDP, Debem FOODBOXER, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, DEPA DB, DEPA М, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 1,45 |
| Вага брутто, кг | 2 |
| Транспортна упаковкa: довжина, см | 25 |
| Транспортна упаковкa: ширина, см | 22,5 |
| Транспортна упаковка: висота, см | 20 |
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.96 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Рівень шуму, dB | 65 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | Ex II 2 G c Tx; Ex II 2 D c Tx; Ex I M2 c T (150°C) |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 0.96 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 80 |
| Температура (max), С | 65 |
| Матеріал проточної частини | PP |
| Максимальна в'язкість, сПз | 6 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 8,4 |
| Продуктивність, л/хв | 16 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 1 |
| Модель | DP 02 |
| Діаметр продуктової магістралі | 1/4" |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/4" |
| Матеріал мембрани з боку рідини | EPDM |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 6 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | DP |
| Країна походження | Туреччина |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | аміаку, лаку, бутану, в'язких рідин, золи, олеума, глини, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, фарби, насиченого аміну, шликера, формаліну, сірки, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, фенолу, спирту, систем зворотного осмосу, водню, пероксиду, ефірів, етилену, фосфорної кислоти, фосфатів |
| Аналог | Milwaukee, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, DOSITEC, Astralpool, AlphaDynamic Ruby, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, AGRAL DDE-600, Debem BOXER, DELLMECO DM, DUOTEK FOOD, DEPA РМ (Р), DELLMECO DMCX, YAMADA NDP, Debem FOODBOXER, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, DEPA DB, DEPA М, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 1,45 |
| Вага брутто, кг | 2 |
| Транспортна упаковкa: довжина, см | 25 |
| Транспортна упаковкa: ширина, см | 22,5 |
| Транспортна упаковка: висота, см | 20 |
Скачати інструкцію, каталог для Вибухобезпечний мембранний насос DP 02 PP/E