| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
| Діаметр вихідного патрубка | 3/8" |
| Рівень шуму, dB | 65 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | II 3/3 G Ex h IIC T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 70 |
| Температура (max), С | 65 |
| Матеріал проточної частини | PP |
| Габарити, мм | 147x93x170 |
| Максимальна в'язкість, сПз | 10 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 7 |
| Продуктивність, л/хв | 20 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 2,5 |
| Модель | PHOENIX 20 |
| Діаметр продуктової магістралі | 3/8" |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/4" |
| Матеріал кульових клапанів | AISI нержавіюча сталь |
| Матеріал мембрани з боку повітря | SANTOPRENE |
| Матеріал сідла клапана | PP |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 5 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | фарби, лаку, аміаку, золи, глини, шликера, фосфатів, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, в'язких рідин, формаліну, фосфорної кислоти, фенолу, бутану, олеума, насиченого аміну, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, етилену, спирту, систем зворотного осмосу, сірки, водню, пероксиду, ефірів |
| Аналог | PRODOSE, Debem BOXER, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, DOSITEC, DEPA М, Milwaukee, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem FOODBOXER, DEPA DB, DUOTEK FOOD, DEPA РМ (Р), DEPA L, DELLMECO DMCX, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 1,3 |
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
| Діаметр вихідного патрубка | 3/8" |
| Рівень шуму, dB | 65 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | II 3/3 G Ex h IIC T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 70 |
| Температура (max), С | 65 |
| Матеріал проточної частини | PP |
| Габарити, мм | 147x93x170 |
| Максимальна в'язкість, сПз | 10 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 7 |
| Продуктивність, л/хв | 20 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 2,5 |
| Модель | PHOENIX 20 |
| Діаметр продуктової магістралі | 3/8" |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/4" |
| Матеріал кульових клапанів | AISI нержавіюча сталь |
| Матеріал мембрани з боку повітря | SANTOPRENE |
| Матеріал сідла клапана | PP |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 5 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | фарби, лаку, аміаку, золи, глини, шликера, фосфатів, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, в'язких рідин, формаліну, фосфорної кислоти, фенолу, бутану, олеума, насиченого аміну, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, етилену, спирту, систем зворотного осмосу, сірки, водню, пероксиду, ефірів |
| Аналог | PRODOSE, Debem BOXER, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, DOSITEC, DEPA М, Milwaukee, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem FOODBOXER, DEPA DB, DUOTEK FOOD, DEPA РМ (Р), DEPA L, DELLMECO DMCX, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 1,3 |
Скачати інструкцію, каталог для Пневматичний мембранний насос PHOENIX P20 PP SANTOPRENE, 20 л/хв для кислоти