| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/4" |
| Рівень шуму, dB | 75 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | II 3/3 G Ex h IIB T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 15 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 80 |
| Температура (max), С | 95 |
| Габарити, мм | 370x222x365 |
| Максимальна в'язкість, сПз | 35 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Продуктивність, л/хв | 250 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 7,5 |
| Матеріал корпусу | ALU |
| Модель | PHOENIX 250 |
| Діаметр продуктової магістралі | 1" 1/4 |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/2" |
| Матеріал кульових клапанів | PTFE |
| Матеріал мембрани з боку повітря | HYTREL |
| Матеріал сідла клапана | PE |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 5 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | аміаку, фарби, в'язких рідин, золи, лаку, бутану, глини, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, олеума, шликера, формаліну, сірки, насиченого аміну, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, фенолу, спирту, фосфатів, систем зворотного осмосу, водню, пероксиду, ефірів, етилену, фосфорної кислоти |
| Аналог | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DEPA РМ (Р), DUOTEK FOOD, DELLMECO DMCX, DEPA DB, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 13,2 |
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/4" |
| Рівень шуму, dB | 75 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | II 3/3 G Ex h IIB T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 15 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 80 |
| Температура (max), С | 95 |
| Габарити, мм | 370x222x365 |
| Максимальна в'язкість, сПз | 35 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Продуктивність, л/хв | 250 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 7,5 |
| Матеріал корпусу | ALU |
| Модель | PHOENIX 250 |
| Діаметр продуктової магістралі | 1" 1/4 |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/2" |
| Матеріал кульових клапанів | PTFE |
| Матеріал мембрани з боку повітря | HYTREL |
| Матеріал сідла клапана | PE |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 5 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | аміаку, фарби, в'язких рідин, золи, лаку, бутану, глини, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, олеума, шликера, формаліну, сірки, насиченого аміну, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, фенолу, спирту, фосфатів, систем зворотного осмосу, водню, пероксиду, ефірів, етилену, фосфорної кислоти |
| Аналог | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DEPA РМ (Р), DUOTEK FOOD, DELLMECO DMCX, DEPA DB, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 13,2 |
Скачати інструкцію, каталог для Пневматичний мембранний насос для хімічних розчинів PHOENIX P250 ALU HYTREL, 250 л/хв