| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1 1/2" |
| Poziom hałasu, dB | 78 |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
| Standard ATEX | II 3/3 G Ex h IIB T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Wydajność (max), m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 80 |
| Temperatura (max), C | 95 |
| Wymiary, mm | 444x260x563 |
| Maksymalna lepkość, cPs | 40 000 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 8 |
| Wydajność, l/min | 380 |
| Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm | 8 |
| Materiał obudowy | ALU |
| Model | PHOENIX 400 |
| Średnica linii produkcyjnej | 1" 1/2 |
| Średnica przewodu pneumatycznego | 1/2" |
| Materiał zaworów kulowych | AISI stal nierdzewna |
| Materiał membrany od strony powietrza | EPDM |
| Materiał gniazda zaworu | PE |
| Wysokość ssania na sucho (max), m.wod.St | 5 |
| Wysokość ssania (NPSH), m | 9,8 |
| Seria pomp | PHOENIX |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Typ Pompy | Membranowe pneumatyczne |
| Typ napędu | Pneumatyczny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
| Gwarancja, miesiące | 12 |
| Zastosowanie | malatura, popiół, lakier, amoniak, lepkie ciecze, poślizg, formalina, kwas azotowy, kwas octowy, ługi, butan, iły, fosforany, odwróconej osmozy, oleum, nasycone aminy, mocznik, węglan, zawiesina kaolinu, żużel, fenol, Kwas fosforowy, alkohol, siarka, wodór, nadtlenek, etery, etylen |
| Alternatywa | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DEPA РМ (Р), DUOTEK FOOD, DELLMECO DMCX, DEPA DB, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Waga, kg | 22,2 |
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1 1/2" |
| Poziom hałasu, dB | 78 |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
| Standard ATEX | II 3/3 G Ex h IIB T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Wydajność (max), m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 80 |
| Temperatura (max), C | 95 |
| Wymiary, mm | 444x260x563 |
| Maksymalna lepkość, cPs | 40 000 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 8 |
| Wydajność, l/min | 380 |
| Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm | 8 |
| Materiał obudowy | ALU |
| Model | PHOENIX 400 |
| Średnica linii produkcyjnej | 1" 1/2 |
| Średnica przewodu pneumatycznego | 1/2" |
| Materiał zaworów kulowych | AISI stal nierdzewna |
| Materiał membrany od strony powietrza | EPDM |
| Materiał gniazda zaworu | PE |
| Wysokość ssania na sucho (max), m.wod.St | 5 |
| Wysokość ssania (NPSH), m | 9,8 |
| Seria pomp | PHOENIX |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Typ Pompy | Membranowe pneumatyczne |
| Typ napędu | Pneumatyczny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
| Gwarancja, miesiące | 12 |
| Zastosowanie | malatura, popiół, lakier, amoniak, lepkie ciecze, poślizg, formalina, kwas azotowy, kwas octowy, ługi, butan, iły, fosforany, odwróconej osmozy, oleum, nasycone aminy, mocznik, węglan, zawiesina kaolinu, żużel, fenol, Kwas fosforowy, alkohol, siarka, wodór, nadtlenek, etery, etylen |
| Alternatywa | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DEPA РМ (Р), DUOTEK FOOD, DELLMECO DMCX, DEPA DB, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Waga, kg | 22,2 |
Pobierz instrukcje, katalog dla Pneumatyczna pompa membranowa PHOENIX P400 ALU EPDM, 380 l/min