| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/2” |
| Рівень шуму, dB | 78 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | II 3/3 G Ex h IIB T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 80 |
| Температура (max), С | 95 |
| Габарити, мм | 444x260x563 |
| Максимальна в'язкість, сПз | 40 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Продуктивність, л/хв | 380 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 8 |
| Матеріал корпусу | ALU |
| Модель | PHOENIX 400 |
| Діаметр продуктової магістралі | 1" 1/2 |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/2" |
| Матеріал кульових клапанів | AISI нержавіюча сталь |
| Матеріал мембрани з боку повітря | EPDM |
| Матеріал сідла клапана | PE |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 5 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | фарби, золи, лаку, аміаку, в'язких рідин, шликера, формаліну, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, бутану, глини, фосфатів, систем зворотного осмосу, олеума, насиченого аміну, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, фенолу, фосфорної кислоти, спирту, сірки, водню, пероксиду, ефірів, етилену |
| Аналог | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DEPA РМ (Р), DUOTEK FOOD, DELLMECO DMCX, DEPA DB, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 22,2 |
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/2” |
| Рівень шуму, dB | 78 |
| Вибухобезпека | так |
| Стандарт ATEX | II 3/3 G Ex h IIB T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 80 |
| Температура (max), С | 95 |
| Габарити, мм | 444x260x563 |
| Максимальна в'язкість, сПз | 40 000 |
| Тиск повітря (max), bar | 8 |
| Продуктивність, л/хв | 380 |
| Максимальний діаметр твердих включень, мм | 8 |
| Матеріал корпусу | ALU |
| Модель | PHOENIX 400 |
| Діаметр продуктової магістралі | 1" 1/2 |
| Діаметр пневматічної магістралі | 1/2" |
| Матеріал кульових клапанів | AISI нержавіюча сталь |
| Матеріал мембрани з боку повітря | EPDM |
| Матеріал сідла клапана | PE |
| Висота сухого всмоктування (max), м.вод.ст | 5 |
| Висота всмоктування (NPSH), м | 9,8 |
| Серія насоса | PHOENIX |
| Країна походження | Італія |
| Тип насосу | мембранний пневматичний |
| Тип приводу | пневматичний |
| Наявність запасних частин | так |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Застосування | фарби, золи, лаку, аміаку, в'язких рідин, шликера, формаліну, азотної кислоти, оцтової кислоти, лугу, бутану, глини, фосфатів, систем зворотного осмосу, олеума, насиченого аміну, карбаміду, карбонату, каолінового суспензії, шлаку, фенолу, фосфорної кислоти, спирту, сірки, водню, пероксиду, ефірів, етилену |
| Аналог | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DEPA РМ (Р), DUOTEK FOOD, DELLMECO DMCX, DEPA DB, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Вага, кг | 22,2 |
Скачати інструкцію, каталог для Насос з пневмоприводом PHOENIX P400 ALU EPDM, 380 л/хв