| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | GFRPP |
| Діaметр вхідного патрубка | 50 mm |
| Діаметр вихідного патрубка | 50 mm |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 28.9 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 17 |
| Температура (max), С | 70 |
| Продуктивність, л/хв | 482 |
| Ущільнення | Mechanical Seal SIC/SIC |
| Матеріал кільцевого ущільнення | EPDM |
| Серія насоса | QHB |
| Країна походження | Китай |
| Тип насосу | консольний |
| Тип приводу | електричний |
| Тип установки | горизонтальний |
| Тип комплектації | з двигуном |
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 28.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | GFRPP |
| Діaметр вхідного патрубка | 50 mm |
| Діаметр вихідного патрубка | 50 mm |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 28.9 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 17 |
| Температура (max), С | 70 |
| Продуктивність, л/хв | 482 |
| Ущільнення | Mechanical Seal SIC/SIC |
| Матеріал кільцевого ущільнення | EPDM |
| Серія насоса | QHB |
| Країна походження | Китай |
| Тип насосу | консольний |
| Тип приводу | електричний |
| Тип установки | горизонтальний |
| Тип комплектації | з двигуном |
Скачати інструкцію, каталог для Насос QHB-G-50032EAL-SSH5V38AGABS-3801, GFRPP, 2,2kW, 380V, відцентровий самовсмоктуючий