| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
| Діаметр вихідного патрубка | 40 mm |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 7 |
| Температура (max), С | 100 |
| Продуктивність, л/хв | 107 |
| Ущільнення | Mechanical Seal SIC/SIC |
| Серія насоса | QHB |
| Країна походження | Китай |
| Тип насосу | консольний |
| Тип приводу | електричний |
| Тип установки | горизонтальний |
| Тип комплектації | з двигуном |
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
| Діаметр вихідного патрубка | 40 mm |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 7 |
| Температура (max), С | 100 |
| Продуктивність, л/хв | 107 |
| Ущільнення | Mechanical Seal SIC/SIC |
| Серія насоса | QHB |
| Країна походження | Китай |
| Тип насосу | консольний |
| Тип приводу | електричний |
| Тип установки | горизонтальний |
| Тип комплектації | з двигуном |
Скачати інструкцію, каталог для Насос для хімії QHB-P-40002VAL-SSH5V38AGABS-3801, PVDF, 0,37kW, 380V, відцентровий самовсмоктуючий