| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 3.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1/2" |
| Poziom hałasu, dB | 72 |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
| Standard ATEX | II 3/3 G Ex h IIC T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Wydajność (max), m3/godz | 3.9 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 80 |
| Temperatura (max), C | 95 |
| Wymiary, mm | 234x165x245 |
| Maksymalna lepkość, cPs | 20 000 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 8 |
| Wydajność, l/min | 65 |
| Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm | 3,5 |
| Materiał obudowy | ALU |
| Model | PHOENIX 60 |
| Średnica linii produkcyjnej | 1/2" |
| Średnica przewodu pneumatycznego | 1/4" |
| Materiał pierścienia uszczelniającego | EPDM |
| Materiał zaworów kulowych | AISI stal nierdzewna |
| Materiał membrany od strony powietrza | EPDM |
| Materiał gniazda zaworu | PE |
| Wysokość ssania na sucho (max), m.wod.St | 5 |
| Wysokość ssania (NPSH), m | 9,8 |
| Seria pomp | PHOENIX |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Typ Pompy | Membranowe pneumatyczne |
| Typ napędu | Pneumatyczny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
| Gwarancja, miesiące | 12 |
| Zastosowanie | amoniak, malatura, lepkie ciecze, popiół, lakier, butan, iły, kwas azotowy, kwas octowy, ługi, oleum, poślizg, formalina, odwróconej osmozy, nasycone aminy, mocznik, węglan, zawiesina kaolinu, żużel, fenol, alkohol, fosforany, siarka, wodór, nadtlenek, etery, etylen, Kwas fosforowy |
| Alternatywa | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DUOTEK FOOD, DEPA РМ (Р), DEPA DB, DELLMECO DMCX, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Waga, kg | 4,3 |
| Temperatura (min), °C | -20 |
| Producent | FLUIMAC |
| Wydajność, m3/godz | 3.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1/2" |
| Poziom hałasu, dB | 72 |
| Zabezpieczenie przeciwwybuchowe | Tak |
| Standard ATEX | II 3/3 G Ex h IIC T4 Gc; II 3 D Ex h IIIB T135°C Dc X |
| Wydajność (max), m3/godz | 3.9 |
| Wysokość podnoszenia (max), m.w.St | 80 |
| Temperatura (max), C | 95 |
| Wymiary, mm | 234x165x245 |
| Maksymalna lepkość, cPs | 20 000 |
| Ciśnienie powietrza (max), bar | 8 |
| Wydajność, l/min | 65 |
| Maksymalna średnica wtrąceń stałych, mm | 3,5 |
| Materiał obudowy | ALU |
| Model | PHOENIX 60 |
| Średnica linii produkcyjnej | 1/2" |
| Średnica przewodu pneumatycznego | 1/4" |
| Materiał pierścienia uszczelniającego | EPDM |
| Materiał zaworów kulowych | AISI stal nierdzewna |
| Materiał membrany od strony powietrza | EPDM |
| Materiał gniazda zaworu | PE |
| Wysokość ssania na sucho (max), m.wod.St | 5 |
| Wysokość ssania (NPSH), m | 9,8 |
| Seria pomp | PHOENIX |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Typ Pompy | Membranowe pneumatyczne |
| Typ napędu | Pneumatyczny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
| Gwarancja, miesiące | 12 |
| Zastosowanie | amoniak, malatura, lepkie ciecze, popiół, lakier, butan, iły, kwas azotowy, kwas octowy, ługi, oleum, poślizg, formalina, odwróconej osmozy, nasycone aminy, mocznik, węglan, zawiesina kaolinu, żużel, fenol, alkohol, fosforany, siarka, wodór, nadtlenek, etery, etylen, Kwas fosforowy |
| Alternatywa | DOSITEC, AlphaDynamic Ruby, AGRAL DDE-600, AGRAL DDE-300, AGRAL DDE-160, Injecta, Seko, Debem SANIBOXER, PRODOSE, Milwaukee, Debem FOODBOXER, Astralpool, Sera, MILTON ROY, Graco Husky, WILDEN, AquaViva, Debem BOXER, DEPA М, DUOTEK FOOD, DEPA РМ (Р), DEPA DB, DELLMECO DMCX, DELLMECO DM, YAMADA NDP, Duotek AF Zone 2 Atex, DUOTEK SANI, AGRAL DDE-100, AGRAL DDE-60, AGRAL DDE-030, DEPA L, ProMinent, Grundfos, Emec, AQUA, FWT, Jesco Pump |
| Waga, kg | 4,3 |
Pobierz instrukcje, katalog dla Pneumatyczna pompa membranowa PHOENIX P60 ALU EPDM, 65 l/min do klejów PVAc