| Producent | BTS Engineering |
| Średnica wału | 14 |
| Materiał gumowy | EPDM |
| Materiał części metalowych | 304 |
| Materiał par ciernych | CAR/CER |
| Ciśnienie | 0,4 MPa |
| Temperatura pracy | -20°C do + 80°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-156 |
| Prędkość | 10 m/s |
| Zastosowanie | WILO |
| Waga Brutto, kg | 0.25 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 10 |
| Producent | BTS Engineering |
| Średnica wału | 14 |
| Materiał gumowy | EPDM |
| Materiał części metalowych | 304 |
| Materiał par ciernych | CAR/CER |
| Ciśnienie | 0,4 MPa |
| Temperatura pracy | -20°C do + 80°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-156 |
| Prędkość | 10 m/s |
| Zastosowanie | WILO |
| Waga Brutto, kg | 0.25 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 10 |
Pobierz instrukcje, katalog dla Uszczelnienie mechaniczne do pomp R-156 14, CAR/CER, EPDM, 304