| Producent | BTS Engineering |
| Średnica wału | 1 |
| Materiał gumowy | EPDM |
| Materiał części metalowych | 304 |
| Materiał par ciernych | CAR/SIC |
| Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Temperatura pracy | -30°C +180°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-16 |
| Prędkość | 10 m/s |
| Zastosowanie | Sta-Rite, Onga, Mardur, Marlow Argonaut, Max-E-Glas, Jacuzzi Magnum, Pentair Pac fab Hydropump, Astral 2000, Hayward Super Pump, Pentair Swimmey, American Products Americana |
| Alternatywa | LIDERING LRB02, Flowserve 16, US SEAL A, PacType 16, Vulcan 65, Roten 16, Sterling 216, Sterling 217, Sealol 6, Burgmann BT-PNT, AESSEAL B04, AESSEAL B04U, Vulcan 60, John Crane 6 |
| Waga Brutto, kg | 0.25 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 10 |
| Producent | BTS Engineering |
| Średnica wału | 1 |
| Materiał gumowy | EPDM |
| Materiał części metalowych | 304 |
| Materiał par ciernych | CAR/SIC |
| Ciśnienie | 1,0 MPa |
| Temperatura pracy | -30°C +180°C |
| Rodzaj uszczelnienia | R-16 |
| Prędkość | 10 m/s |
| Zastosowanie | Sta-Rite, Onga, Mardur, Marlow Argonaut, Max-E-Glas, Jacuzzi Magnum, Pentair Pac fab Hydropump, Astral 2000, Hayward Super Pump, Pentair Swimmey, American Products Americana |
| Alternatywa | LIDERING LRB02, Flowserve 16, US SEAL A, PacType 16, Vulcan 65, Roten 16, Sterling 216, Sterling 217, Sealol 6, Burgmann BT-PNT, AESSEAL B04, AESSEAL B04U, Vulcan 60, John Crane 6 |
| Waga Brutto, kg | 0.25 |
| Długość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Szerokość opakowania transportowego, cm | 8 |
| Wysokość opakowania transportowego, cm | 10 |
Pobierz instrukcje, katalog dla Uszczelnienie pompy wodnej mechaniczne R-16 1, CAR/SIC, EPDM, 304